E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

V poslednom období bola v médiách hojne medializovaná téma obnovy starých rodinných domov, na ktoré môžu obyvatelia Slovenska získať dotáciu. Keďže aj v našej redakcii sú majitelia domov spadajúcich do kategórie, pre ktorú je projekt určený, rozhodli sme sa zaregistrovať do výzvy a vyskúšať si tak celý proces.
Na webovej stránke obnovdom.sk mal byť podľa avizovaných informácií sprístupnený dňa 24.4.2023. o 9.00 h prihlasovací formulár. V skutočnosti bol spustený až 10 minút po avizovanom čase.

Ste majiteľom vozidla, ktoré máte v pláne predať? Čaká vás prepis vozidla? Ak ste majiteľom občianskeho preukazu s čipom, môžete si prepis uľahčiť a vyhnúť sa dlhým radom na dopravnom inšpektoráte.

Canon

Ste milovníkom fotenia so zrkadlovkou? Tak určite poznáte fotografický systém EOS. Spoločnosť Canon Inc. oslavuje 35. výročie uvedenia tohto systému na trh. Jeho súčasťou sú fotoaparáty s výmennými objektívmi radu EOS a ďalšie systémové príslušenstvo.

Európska noc výskumníkov prinesie neopakovateľné zážitky s vedou. Posledný septembrový piatok  30. 9. 2022 sa pripojí päť slovenských miest k najväčšiemu vedecko - popularizačnému podujatiu v Európe. Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Žilina a Poprad sa opäť na jeden deň ponoria do tajov vedy a návštevníkom Európskej noci výskumníkov prinesú nielen najnovšie vedecké objavy a inovácie. Sprievodcami svetom vedy budú významní zahraniční vedci, ale aj poprední slovenskí výskumníci a mladé vedecké nádeje.

Tlačová správa 28. 06. 2022:  Jeden cestovný lístok bude využiteľný na jazdu rôznymi dopravnými prostriedkami – vlakom, prímestským autobusom aj mestskou hromadnou dopravou.
Integrovaný dopravný systém Žilinského kraja plánujeme spustiť 10. júla. Dnes spúšťame informačnú kampaň, aby sme obyvateľov prvých zapojených regiónov informovali o systéme fungovania IDS ŽSK.Pilotná 1. etapa zavedenia IDS v Žilinskom kraji pokryje lokalitu Rajecká dolina – Žilina - Kysuce.Do systému sú zapojení dopravcovia SAD Žilina, Železničná spoločnosť Slovensko a Dopravný podnik mesta Žiliny. Cestujúcim zavedenie integrovanej dopravy prinesie viacero výhod - lacnejšie, rýchlejšie a jednoduchšie cestovanie verejnou dopravou,“ informuje Erika Jurinová, predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja.

Kto je online?

Práve tu je 48 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín

 ISSN: 2585-9900