E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Osem rokov poskytovania kvality a efektivity

Svoje miesto na trhu si našlo online copy centrum RBdent.sk, ktoré už osem rokov ponúka zákazníkom spoľahlivé a efektívne kópie a tlače. S hlbokým pochopením potrieb svojich klientov, centrum vytvorilo výnimočnú kombináciu konkurencieschopných cien, rýchleho spracovania objednávok a nadštandardného zákazníckeho servisu.

V uplynulých dňoch dostali slovenskí zákazníci e-shopu edigital.sk mail, v ktorom ich spoločnosť informuje o ukončení svojej činnosti.
E-shop popri širokej ponuke spotrebnej elektroniky a foto techniky ponúkal zákazníkom aj rôzne zaujímavé produktové kategórie. Ich cieľom bolo priebežne sa rozširujúcimi ponukami osloviť čo najviac zákazníkov.

Ste majiteľom vozidla, ktoré máte v pláne predať? Čaká vás prepis vozidla? Ak ste majiteľom občianskeho preukazu s čipom, môžete si prepis uľahčiť a vyhnúť sa dlhým radom na dopravnom inšpektoráte.

V poslednom období bola v médiách hojne medializovaná téma obnovy starých rodinných domov, na ktoré môžu obyvatelia Slovenska získať dotáciu. Keďže aj v našej redakcii sú majitelia domov spadajúcich do kategórie, pre ktorú je projekt určený, rozhodli sme sa zaregistrovať do výzvy a vyskúšať si tak celý proces.
Na webovej stránke obnovdom.sk mal byť podľa avizovaných informácií sprístupnený dňa 24.4.2023. o 9.00 h prihlasovací formulár. V skutočnosti bol spustený až 10 minút po avizovanom čase.

Európska noc výskumníkov prinesie neopakovateľné zážitky s vedou. Posledný septembrový piatok  30. 9. 2022 sa pripojí päť slovenských miest k najväčšiemu vedecko - popularizačnému podujatiu v Európe. Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Žilina a Poprad sa opäť na jeden deň ponoria do tajov vedy a návštevníkom Európskej noci výskumníkov prinesú nielen najnovšie vedecké objavy a inovácie. Sprievodcami svetom vedy budú významní zahraniční vedci, ale aj poprední slovenskí výskumníci a mladé vedecké nádeje.

Kto je online?

Práve tu je 93 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín

 ISSN: 2585-9900