E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

V uplynulých dňoch dostali slovenskí zákazníci e-shopu edigital.sk mail, v ktorom ich spoločnosť informuje o ukončení svojej činnosti.
E-shop popri širokej ponuke spotrebnej elektroniky a foto techniky ponúkal zákazníkom aj rôzne zaujímavé produktové kategórie. Ich cieľom bolo priebežne sa rozširujúcimi ponukami osloviť čo najviac zákazníkov.

Popri klasických produktových kategóriách, ako sú televízory, zábavná elektronika, notebooky, PC, tablety, smartfóny, foto a video, preto tento e-shop ponúkal aj rôzne výrobky ako napríklad: kancelárske zariadenia, kuchynské spotrebiče, záhradnú techniku a pod. Klientov oslovoval rozmanitou ponukou a zaujímavými cenami.

Spoločnosť Extreme Digital založili v roku 2001 dvaja maďarskí podnikatelia. Svoje kamenné predajne začali postupne rozširovať a taktiež začali pôsobiť v online priestore. V roku 2007 sa návštevnosť webovej stránky zvýšila na 20 000 návštevníkov za deň, týmto sa posilnilo i strategické postavenie a investíciou švajčiarskeho partnera SoftCon Informatik AG sa stala spoločnosť akciovou spoločnosťou. 

Do roku 2015 sa počet predajní v najväčších Maďarských mestách zvýšil na 12 a do roku 2018 otvorili na území Maďarska 16 predajní. Spoločnosť začala expandovať na zahraničné trhy. V roku 2010otvorili prvé zahraničné online shopy, konkrétne na Slovensku a v Českej republike. V roku 2011 pribudlo Rumunsko a v roku 2013 nasledovalo Chorvátsko, v roku 2015 Slovinsko, a v roku 2016 Bulharsko. V roku 2017 bola spustená aj webová stránka v Rakúsku. Skladové priestory spoločnosti predstavovali v roku 2018 plochu viac ako 5000 m2.
V uvedenom roku odkúpili pôvodní majitelia spoločnosti Extreme Digital podiel spoločnosti SoftCon Informatik AG, a tým sa spoločnosť znova dostala 100% do rúk pôvodných maďarských majiteľov.

Počas svojho pôsobenia na slovenskom trhu vybavila spoločnosť viac ako 100 000 objednávok. Dôvod ukončenia činnosti tohto obľúbeného e-shopu na slovenskom trhu nie je známy. Rovnaký osud čaká v polovici októbra aj ostatné zahraničné e-shopy Extreme digital. O ukončení činnosti informuje spoločnosť aj na svojich weboch aj v Čechách a Rakúsku.

 

Autor: Admin

Kto je online?

Práve tu je 277 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín

 ISSN: 2585-9900