E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Dva hrady situované v okolí Žiliny spája od decembra 2022 nová cyklotrasa. Milovníkom cykloturistiky a histórie tak prináša nový zážitok. Výstavba tohto úseku cyklotrasy sa začala v máji 2022 v rámci projektu, ktorý sa realizuje v spolupráci s obcou Strečno a Moravskoslezským krajom. Jej súčasťou bude aj zrekonštruovaná lávka pre peších a cyklistov zo Strečna do Nezbudskej Lúčky ponad rieku Váh.

V skanzene Vychylovka v Novej Bystrici sa rekonštruuje jeden z úsekov výnimočnej Historickej lesnej úvraťovej železnice (HLÚŽ), ktorá je od roku 1991 je Národnou kultúrnou pamiatkou.

Oravský Podzámok,  20. 12. 2021  Oravské múzeum P.O. Hviezdoslava, ktorého zriaďovateľom je Žilinský samosprávny kraj, pripravilo pre návštevníkov Oravskej lesnej železnice mobilnú aplikáciu, ktorá bude zároveň plniť aj funkciu audioguide. Textové a obrazové prvky, s možnosťou prehrania audio stopy, ponúkajú zaujímavé informácie prezentujúce Oravskú lesnú železnicu, jej históriu, jednotlivé expozície, vozový park, rozprávkový les, kultúru Goralov a okolitú faunu a flóru.

V nedeľu 24. júla 2022 sa v priestoroch Oravskej lesnej železnice uskutočnilo podujatie s názvom Gorali včera a dnes. Organizátormi podujatia boli Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava a Občianske združenie Oravská muzeálna spoločnosť.

Ammán je hlavné a zároveň najväčšie mesto Jordánskeho hášimovského kráľovstva. Asi 175 km severne od Ammánu sa nachádza sýrsky Damask, 70 km západne Jeruzalem a 40 km juhozápadne Mŕtve more, ktoré je najnižšie položeným a zároveň najslanším jazerom na Zemi.

Kto je online?

Práve tu je 14 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín

 ISSN: 2585-9900