E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Kysucký región sa nachádza na severozápade Slovenska. Zahŕňa okresy Čadca a Kysucké Nové Mesto. Územie susedí na východe s Oravou, na juhu s Horným Považím, na severozápade s Českom a na severovýchode s Poľskom. Pre svoju rozmanitú hornatú krajinu ponúka zaujímavé turistické zážitky.

Ak sa rozhodnete zobrať svoje deti na výlet do prírody na Hornom Považí, ponúkame vám niekoľko tipov, kam vyraziť. Horné Považie má množstvo zaujímavých lokalít, ako sú Rajecká dolina, Súľovské vrchy, či okolie Terchovej.

V skanzene Vychylovka v Novej Bystrici sa rekonštruuje jeden z úsekov výnimočnej Historickej lesnej úvraťovej železnice (HLÚŽ), ktorá je od roku 1991 je Národnou kultúrnou pamiatkou.

Dva hrady situované v okolí Žiliny spája od decembra 2022 nová cyklotrasa. Milovníkom cykloturistiky a histórie tak prináša nový zážitok. Výstavba tohto úseku cyklotrasy sa začala v máji 2022 v rámci projektu, ktorý sa realizuje v spolupráci s obcou Strečno a Moravskoslezským krajom. Jej súčasťou bude aj zrekonštruovaná lávka pre peších a cyklistov zo Strečna do Nezbudskej Lúčky ponad rieku Váh.

V nedeľu 24. júla 2022 sa v priestoroch Oravskej lesnej železnice uskutočnilo podujatie s názvom Gorali včera a dnes. Organizátormi podujatia boli Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava a Občianske združenie Oravská muzeálna spoločnosť.

Kto je online?

Práve tu je 99 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín

 ISSN: 2585-9900