E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Kysucké múzeum si pripravilo pre svojich návštevníkov originálnu výstavu Animanimals, ktorú zapožičalo z medzinárodného domu umenia pre deti - Bibiana.

Výstava Animanimals vznikla spoluprácou Bibiany s Juliou Ocker a nemeckým štúdiom animovaného filmu FILM BILDER v Štuttgarte podľa rovnomenného seriálu. V krátkych animovaných filmoch sú hlavnými hrdinami zvieratká s vlastnosťami, ktoré sa na prvý pohľad javia ako hendikepy. Zebra, ktorej sa pletú pruhy, chobotnica, ktorá sa poháda s jedným zo svojich chápadiel, mravec, ktorý odoláva skupinovému tlaku. Avšak počas dobrodružstiev, ktorým zvieratká čelia sa ukáže, že tieto vlastnosti sú naopak výhodou.

Plagát AnimanimalsVýnimočnosť výstavy spočíva v tom, že prezentuje tieto krátke filmy v priestore. Návštevníci môžu vstúpiť priamo do príbehov zvieratiek a vyskúšať si napríklad - zatrúbiť na chobote slona, chodiť na podkovách ako koník, spoznať zebru s popletenými pruhmi, krokodíľou papuľou zbierať paličky, posedieť si na dlhočiznej lavici v podobe jazvečíka alebo pomôcť chobotnici pri pečení. Celá výstava je interaktívna, deti sa môžu so zvieratkami hrať, spievať či skákať. Jednotlivé aktivity sú inšpirované samotnými príbehmi zvierat, ako sú koník, chobotnica, slon, krokodíl, mravce, zebra, plameniak, jazvečík, či páv a podčiarkujú originálnosť každého príbehu. Svojou hravosťou a pestrofarebnosťou výstava nadchne najmä najmladších návštevníkov.

Výstavu môžete navštíviť od 13. apríla až do 1. septembra 2024 v priestoroch Kysuckého múzea na Moyzesovej ulici v Čadci.

Múzeum je otvorené v pondelok až piatok v čase 8.00-16.00 hod. Cez víkend môžete navštíviť výstavu v čase 10.00-16.00 hod.

 

Autor: admin

Foto: Kysucké múzeum

Kto je online?

Práve tu je 279 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín

 ISSN: 2585-9900