E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Oravské múzeum Pavla Országha Hviezdoslava sa úspešne zapojilo do výzvy Fondu na podporu umenia, program 5.4.1 Odborné ošetrenie zbierkových fondov s projektom „Reštaurovanie z fondu ČK“ a získalo dotáciu vo výške 2000 €.

Tesne pred Vianocami roku 2020 uzrela svetlo sveta ďalšia zaujímavá publikácia advokáta JUDr. Petra Kerecmana, PhD. s názvom Milo Urban justícia a advokáti v živote a diele. Ide o autorovu, v poradí už dvadsiatu tretiu publikáciu z oblasti advokácie a práva.

Kráľovskú akadémiu umení založil kráľ Juraj III. v roku 1768. Od svojho založenia vychovala množstvo umelcov a architektov, ktorí ovplyvnili kultúru a umenie nielen vo Veľkej Británii, ale aj vo svete. Svojim členom poskytuje jedinečný priestor reprezentujúci umenie a kultúru prostredníctvom výstav, vzdelávania, ale aj umeleckej debaty a výskumu.

 Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne, ktorého zriaďovateľom je Žilinský samosprávny kraj získalo spomedzi 151 nominácií v desiatich kategóriách výročnú cenu „Pamiatka roka 2019“ v kategórií Reštaurovanie za reštaurovanie Thurzovho paláca na Oravskom hrade.

Na mnohých zbierkach v múzeách a galériách sa podpísal zub času. Výnimkou nie sú ani maľby zo zbierky umenia, ktorá sa nachádza na Oravskom hrade. Oravské múzeum sa preto každoročne snaží umelecké diela reštaurovať vďaka podpornej schéme Fondu na podporu umenia.

Kto je online?

Práve tu je 152 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín

 ISSN: 2585-9900