E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne sa pre skvalitnenie svojich služieb a napĺňanie primárnych funkcií snaží získavať finančné prostriedky z rôznych zdrojov. V roku 2017 Oravské múzeum zapojilo aj do výziev Fondu na podporu umenia (FPU).

Veľtrhy umenia poskytujú priestor pre vytváranie vzťahov medzi umelcami, galeristami a záujemcami o umenie. U nás je táto forma prezentácie umenia pomerne neznáma a však ide o najlepší a najrýchlejší spôsob, ako môže umelec preraziť vo svete obchodu s umením. Viennafair vo Viedni, Art Bazel v Bazileji, Frieze v Londýne, Armory Show v New Yorku čí Art Dubai v Arabských Emirátoch.

Nová expozícia v Turzovom paláci

V novej sezóne si Oravský hrad pripravil pre návštevníkov niekoľko noviniek. Prvou novinkou je rozdelenie prehliadky hradu na veľký a malý okruh. Návštevník sa tak môže rozhodnúť, či prejde celým hradom až na citadelu, alebo navštívi len spodný hrad s kaplnkou sv. Michala a klenotnicu Oravského hradu.

Oravské múzeum v Dolnom Kubíne, získalo  z Fondu na podporu umenia finančné prostriedky na modernizáciu depozitárov Literárnovedného oddeleniav budove Čaplovičovej knižnice.

Investovali by ste do umenia online?

Obchod s umením bol dlhé roky konzervatívnou záležitosťou pre určitú skupinu ľudí a dodržiaval svoje nepísané pravidlá. Rozmach internetu však zasiahol aj túto konzervatívnu sféru, čím sa otvorili neskutočné obchodné možnosti nielen predajcom umenia, ale aj umelcom, ktorí ho využívajú na svoju propagáciu. 

Kto je online?

Práve tu je 1285 návštevníkov a žiadni členovia on-line