E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

1.ročník Summer Time Pop v júli rozozvučí Dolný Kubín

K už tradičným majstrovským kurzom klasickej hudby či jazzovým ateliérom sa tento rok pripája projekt letnej školy popu – Summer Time Pop. Bude sa konať 12.-17.7. v Dolnom Kubíne.
Jedná sa o interpretačné kurzy nového formátu i obsahu. Vytvorené boli hlavne pre študentov konzervatórií, vysokých škôl múzických a pre ďalších mladých hudobníkov (15 – 30 rokov), ktorí chcú prijať výzvu a pracovať na svojej individuálnej i skupinovej hre či tvorbe vlastných piesní.

Počuli ste už o veľtrhu, ktorý na jednom mieste prezentuje jedenásť odvetví z oblasti reklamy a polygrafie? Jeden takýto veľtrh sa od roku 2005 každoročne organizuje v susednom Poľsku. Návštevníci veľtrhu majú možnosť oboznámiť sa s najnovšími riešeniami, špičkovými produktmi a svetovými trendmi . Tento veľtrh je zdrojom inšpirácie a umožňuje získať komplexné vedomosti o dynamicky sa meniacom odvetví.

V sobotu 2. februára t.r. si pripomíname 170. výročie narodenia básnika, dramatika, prekladateľa a advokáta Pavla Országha Hviezdoslava, rodáka z Vyšného Kubína. Nepočítajúc jeho štúdiá v mladosti, takmer celý svoj život prežil na rodnej Orave, ktorá mu bola vďačnou inšpiráciou v literárnej tvorbe. Dvadsať rokov advokátskej praxe prežitých v Námestove bolo jeho najplodnejším obdobím.

Viete aké je tajomstvo úspechu?

Viete kde robia záujemcovia o účinkovanie v komparze najväčšiu chybu? Vo fotkách. Väčšina záujemcov posiela štylizované fotky, na ktorých sa snažia vyzerať čo najlepšie. Často nezabudnú použiť aj nejaký filter na úpravu fotografií. Slovenské film však nie je prehliadkové mólo a vo väčšine prípadov vyžaduje prirodzenosť.

Moderná svadba s prvkom tradície

Prečo neurobiť svoj deň tradičný a predsa iný? Čepčenie nevesty je významný svadobný obradový akt založenia čepca na hlavu mladuchy. O jeho význame svedčí aj to, že sa zachovávalo ešte dlhú dobu aj po tom, čo sa prestali nosiť čepce ako súčasť odevu vydatých žien.

Kto je online?

Práve tu je 18 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín

 ISSN: 2585-9900