E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Počuli ste už o veľtrhu, ktorý na jednom mieste prezentuje jedenásť odvetví z oblasti reklamy a polygrafie? Jeden takýto veľtrh sa od roku 2005 každoročne organizuje v susednom Poľsku. Návštevníci veľtrhu majú možnosť oboznámiť sa s najnovšími riešeniami, špičkovými produktmi a svetovými trendmi . Tento veľtrh je zdrojom inšpirácie a umožňuje získať komplexné vedomosti o dynamicky sa meniacom odvetví.

remadaysVýstava RemaDays Warsaw je vynikajúcou príležitosťou na budovanie medzinárodných obchodných vzťahov a nadviazanie cenných obchodných kontaktov. Každoročne navštívi tento veľtrh vo Varšave počas troch februárových dní okolo 21 000 návštevníkov z 52 krajín. Na návštevníkov čaká okolo 810 vystavovateľov z 27 krajín.

Budovanie osobných vzťahov so zákazníkmi je v dnešnej dobe kľúčovým nástrojom pre obchodných manažérov v každej spoločnosti v B2B sektore. Veľtrhy ako RemaDays sú ponúkajú šancu nadviazať množstvo obchodných vzťahov v priebehu troch dní.

Sprievodným podujatím RemaDays je séria prednášok a školení s názvom RemaCongress. Teto školenia a prednášky poskytujú prístup k inovatívnym riešeniam a aktuálnym informáciám prezentovaným výlučne odborníkmi v danom odbore. Ak sa chcete dozvedieť o svete reklamy a polygrafie čo najviac, odporúčame Vám navštíviť počas februára Varšavu a 16. ročník veľtrhu RemaDays.

Autor: Ivan Korytár

Kto je online?

Práve tu je 341 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín

 ISSN: 2585-9900