E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Radi si užívate zimnú pohodu na terase? Terasové sálače vám tento relax určite spríjemnia. Využívajte svoju terasu alebo balkón plnohodnotne počas celého roka a nenechajte sa obmedzovať ani chladným počasím.  

 terasaZimná pohoda na záhrade

Letné posedenie na terase je skvelé. S nástupom jesene sa už ale pomaly presúvame do interiéru a záhrada s terasou, prípadne balkón zostávajú často nevyužívané. Terasové sálače môžu vytvoriť atmosféru, v ktorej budete radi tráviť čas na svojej terase aj počas zimy. Samozrejme je potrebné vybrať si ten správny typ, aby ste boli spokojný a neprekvapili vás ani prevádzkové náklady.

Výhody a nevýhody plynového ohrievača

Plynové terasové sálače sú určené na vykurovanie vonkajších priestorov, resp. dobre vetraných priestorov. Do interiéru nie sú vhodné práve kvôli tomu, že spaľujú plyn a odoberajú kyslík. Použiť sa ale dajú aj v záhrade alebo aj pri kempovaní. Keďže sú mobilné a potrebujú iba propán-butánovú bombu dajú sa využiť aj tam, kde nie je prístup k elektrine.

Plynovú bombu treba samozrejme meniť a má obmedzenú kapacitu. V závislosti od objemu a výkonu spotrebiča vydrží cca 20-30 hodín. Čo sa týka pomeru cena/výkon plynové sálače sú na tom lepšie ako elektrické.  

terasa3Výhody a nevýhody elektrického ohrievača

Pokiaľ ide o komfort pri používaní a pocit bezpečia tak vedú elektrické ohrievače. Elektrické infražiariče nezohrievajú vzduch, ale predmety a osoby a okolo čo znamená, že môžu byť efektívnejšie. Treba ale povedať, že spotreba elektriny môže navýšiť účet. Okrem toho treba mať v blízkosti aj elektrickú zásuvku.

Elektrickým ohrievačom môžete bez problémov vykurovať aj vnútorné priestory. Dá sa teda využiť aj na chalupe, v garáži alebo v dielni. Infražiariče majú životnosť niekoľko tisíc hodín čo v praxi znamená, že vám bude slúžiť minimálne 3 roky.    

Autor: Focl

Foto: Focl

 

Kto je online?

Práve tu je 98 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín

 ISSN: 2585-9900