E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Bleskovky

Naj slovenských firiem 2017

Vďaka unikátnemu projektu Finstat môžeme pomerne jednoducho posúdiť finančné zdravie slovenských firiem. Prehľadné štatistiky vychádzajúce z rôznych dátových balíkov nám môžu poskytnúť zaujímavé informácie.
Naj slovenského biznisu sa dá chápať s rôznych uhlov, od výšky obratu, zisku, či počtu zamestnancov.

Čítať ďalej...

Čo to je web marketing ?

Web marketing sa zaoberá oslovením zákazníka na internete. Cieľom web marketingu je čo najkvalitnejšie a najefektívnejšie zacieliť na danú skupinu potencionálnych zákazníkov. Jedná sa o veľmi efektívny marketingový nástroj, vďaka ktorému nájdu zákazníci cestu k Vašim produktom alebo službám.

 Web marketing a jeho výhody

Marketing vyhľadávania SEM dáva zákazníkom presne to, čo hľadajú, potrebujú.

 Na internet prichádzajú návštevníci často za účelom hľadať daný produkt alebo služby. Zákazník väčšinou už presne vedia, čo chcú kúpiť a hľadajú len spoločnosť, od ktorej by daný produkt alebo službu kúpili. Sila marketingu vyhľadávania SEM je v tom, že viete, čo zákazník hľadá a navyše k produktu alebo k službe prichádza sám a má skutočný záujem o kúpu.

 Jediné, čo musíte urobiť, je váš produkt alebo službu ponúknuť. Ponúknuť ich môžete jednoduchým spôsobom, Vaša stránka sa musí objaviť na popredných miestach vo výsledkoch vyhľadávania na danú cieľovú skupinu. Na zistenie všetkých skutočností ako je konkurenčné prostredie, kľúčové slová, návštevnosť webu je potrebné vypracovať kompletný web marketing, ktorý sa pripravuje podľa analýz Web Auditu.

Súvisiace články

Kto je online?

Práve tu je 249 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín

 ISSN: 2585-9900