E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Bleskovky

Memorandum o ochrane povodia Rajčianky

ŽSK podpísal Memorandum o spolupráci pri pilotnom riešení ochrany povodia rieky Rajčianky

Memorandum o spolupráci podpísal v piatok (23.9.2022) ŽSK v zastúpení župankou Erikou Jurinovou, Občianske združenie Ekoenergia v zastúpení riaditeľom Ladislavom Židekom, spoločnosť Kofola a.s., zastúpená predsedom predstavenstva Jannisom Samarasom a členom predstavenstva Karlom Teichmannom a Občianske združenie MVO Ľudia a voda, zastúpené Michalom Kravčíkom.

Rok 2022 poukázal na skutočnosti, ktoré sa prejavili extrémnym znížením prietoku našich riek. Povodie rieky Rajčianka patrilo medzi rieky najpostihnutejšie suchom. V Rajeckej doline však regionálni partneri vnímajú už dlhšiu dobu, že daný stav predstavuje ohrozenia a je nevyhnutné okamžite pristúpiť k reálnym riešeniam ochrany povodia.

Čítať ďalej...

Ktoré slovenské zľavové portály sú naj? 

Horúca káva, teplo domova, pohodlný gauč a notebook. Pár základných vecí, ktoré vám postačia na to, aby ste urobili obchod snov. Nepotrebujete behať a naháňať sa po nákupnom centre, stačí pár klikov a váš on-line nákup budete mať za pár dní doma.
Klasické e-shopy sú fajn, no väčšou výhodou internetu sú takzvané zľavové portály, ktoré vám ponúknu rôzny tovar za vážne nízke ceny. Tie najlepšie a zároveň u Slovákov najobľúbenejšie vám teraz predstavíme...


Zlavomat.sk a zlavadna.sk. Určite ich pozná aj vaša stará mama. Držia si svoje stále prvé miesto, pretože disponujú presne tými tovarmi a službami, ktoré vyhľadáva každý. Preklikať sa na nich môžete od cestovania, jedla, cez pobyty, relax, až k zábave, móde a ďalším zaujímavým ponukám. Je to jednoduché, praktické a dokonca kupujúcemu aj detailne podané. Na základe recenzií zabodovali tieto portály tým, že sú zamerané takmer na všetko, nielen na pobyty. Týmto zľavovým portálom nechýba newsletter, zákaznícky servis, či filter cien.

Zlavadna.sk si drží svoje top miesto už od svojho vzniku, teda od roku 2010. Svoj úspech si stránka zaslúžila aj tým, že má perfektne prepracovanú mobilnú aplikáciu, kde sa vždy záujemcom zobrazia najnovšie akcie.

Oplatí sa spomenúť aj zľavové portály ako zamenej.sk, morezliav.sk, 123zlavy.sk, či zlavy.odpadnes.sk. Nepatria však do kategórie najobľúbenejších, pretože väčšina z nich neponúka toľko služieb a produktov, koľko Slováci očakávajú. Radšej navštívia jeden zľavový portál, kde nájdu všetko, akoby sa mali preklikávať zo stránky na stránku. U niektorých je tiež nevýhodou filter a prehľadnosť.

Čo najčastejšie Slováci nakupujú online?
Najviac si Slováci na zľavových portáloch vyberajú a kupujú pobyty na Slovensku, ale aj v zahraničí s platnosťou do jedného roka. Na druhej priečke sa umiestnili rôzne adrenalínové športy, z ktorých si chcú Slováci odniesť nejaký ten zážitok. Sú to napríklad tandemové zoskoky, let balónom, škola šmyku a ďalšie. V zimnom ročnom období sú na vrchole rebríčka skipassy a v lete masáže. Prekvapivo sa do priečky obľúbenosti dostalo predplatné časopisov, módne doplnky, ale aj taká laserova operácia očí.

Ide len o ponuku!
Pri kúpe produktov zo zľavových portálov nezabúdajte na to, že ide len o ponuku. V prípade, že by produkt prišiel nekvalitný, môžete žiadať o reklamáciu priamo u poskytovateľa služby, teda u predávajúceho. Dúfame však, že vy s kúpou budete spokojní a vyhnete sa nechceným problémom.

Autor: Michaela Belkoťáková

Kto je online?

Práve tu je 35 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín

 ISSN: 2585-9900