E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Bleskovky

Pridaj sa k nám

Rád / rada píšeš vo voľnom čase zaujímavé články?
Pridaj sa k nám a pomáhaj nám vytvárať zaujímavý obsah.
Hľadáme ľudí, ktorí sa zaujímajú o kultúru, umenie, design, cestovný ruch, marketing a nové technológie.

Ak ti je aspoň jedna z týchto tém blízka, prípadne sa zaujímaš o inú zaujímavú oblasť o ktorej si myslíš, že by sa hodila na náš web a chceš si privyrobiť pár eur, neváhaj nás kontaktovať na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Podnikáte a cítite, že nevyužívate Váš podnikateľský nápad dostatočne ? Využívate firemný blog, tvoríte si branding, ale aj tak to nie je ono ? Vyplňte si firemné medzery o možnosti ako PR, pridávanie veľkoobchodného alebo maloobchodného dopytu. Skúste to robiť ako reklamná agentúra.
businessV súčasnosti málo podnikateľov, hlavne malých využíva možnosti internetu naplno. Niektorý živnostníci v súčasnosti nemajú ani firemnú webstránku, alebo nevyužívajú možnosti internetu a tak nevyužívajú možnosti, ktoré ponúka internet. 
Firemné vizitka na internete je dôležitá, nie len kvôli reputácií a získania si povedomia o ich značke. Taktiež ich informovanosť o ekonomike Slovenska, alebo okolia nie je najlepšia, pritom každý podnikateľský nápad v SWOT analýze má pri ohrození aj spomalenie ekonomiky. To môže byť podstatné pri udržaní si trhového podielu na trhu. Vedieť, či priemyselné objednávky stúpli, alebo priemyselné ceny klesli alebo naopak, stúpli, Vám môžu dať isté indície nie len o cenovej politike Vášho dodávateľa, alebo o stave konkurencie, ak vyrábate niektorý produkt. 
Nutnosť informovanosti o stave ekonomiky a predstihových indikátorov je nutná pre každého podnikateľa, nech je to živnostník v stavebníctve alebo prevádzkovateľ e-shopu. Môžete tak napríklad vedieť, či je čas na získanie vyššieho podielu na trhu alebo nie, napríklad aj zvýšením marketingového rozpočtu. Platí pravidlo, že najväčšie príležitosti trh ponúka v časoch najväčšej krízy. 
 

Vyplňte si firemné medzery

Možnosti na networking v súčasnosti ponúkajú rôzne semináre, konferencie alebo veľtrhy. Taktiež existujú rôzne spoločnosti priamo zameraných na networking formou stretnutí, kde môžete získať nových partnerov. Možnosť networkingu je však rôzna a nemusí byť iba fyzická, ale môže byť aj na internete. V súčasnosti portál mytvorimehospodarstvo.sk Vám ponúka túto možnosť. Možnosť osloviť členov portálu a získať si tým  možno budúceho klienta alebo dodávateľa.  Okrem prvotného kontaktu však môžete na portáli mytvorimehospodarstvo.sk byť neustále v kontakte s Vašími zákazníkmi alebo dodávateľmi. Jednoduchým spôsobom, správou. Môžete ich tak informovať o stave ich objednávky, alebo si korektne budovať kvalitné firemné vzťahy. 
Inzerujete do letákov, časopisov alebo väčších a drahších novín ? Určite robíte dobre. Tvorba brandingu Vašej spoločnosti závisí od povedomia Vašej spoločnosti. Inzerujete aj do online médií v podobe bannerov, získavate spätné odkazy a tvoríte si blog, ktorým uistíte Vašich zákazníkov, že Ste naozaj dobrý v tom, čo robíte ?
Jednoducho skvelá práca, ktorú robia aj najväčšie online reklamné agentúry.Dá sa to však aj vyplniť a to zdarma. Firemné inzeráty sa dajú využiť napríklad pre veľkoobchodnú ponuku, alebo získanie partnera, prípadne predaj nepotrebného majetku. Chcete predať Váš sklad, alebo jednoducho sa už výrobou nezaoberáte a chcete ho ponúknuť na prenájom. Je veľa inzertných portálov, ktoré Vám túto možnosť dajú zdarma. Prečo to nevyužiť na všetkých ? Získate tým vyšší ROI, čo Vám pridá k ziskovosti Vašej firmy. 
 

Čo robí ešte reklamná agentúra ?

Medzi ponuky služieb takmer všetkých online reklamných agentúr nepochybne patrí aj copywriting. PR, alebo reklamný článok patrí medzi tzv. neinvazívne marketingové metódy a je nepochybne vynikajúcim spôsobom, ako si tvoriť branding podniku alebo Vášho produktu. Medzi nové spôsoby okrem PR článkov patria však aj videovizitky. Reklamný spot tak už nenájdete len v televízií, čo Vám určite ušetrí veľkú časť nákladov. 
Okrem iného Vám však určite pomôžu aj vytvoriť isté súťaže alebo eventy, čo jednoznačne zvýši úroveň o Vašej značke nie len vo Vašom najbližšom okolí. Jednoznačne Vám to zvýši Váš reklamný rozpočet, avšak tvorba značky alebo nutnosti byť vyššie v SERPE, teda vo výhľadávačoch je beh na dlhé trate, čo Vám iste povie každý seriózny marketér, alebo marketingová agentúra. Nie je to len výhovorka, alebo stratégia predaja, je to v skutočnosti tak. Tvorba Vášho brandingu nezačína od indexácie Vášho firemného blogu na internete, ale práve Vašim marketingovým rozpočtom  a veľkej miere trpezlivosti. Najúspešnejšie firmy nevznikli za 5 minút, pokiaľ nemali patent napríklad na perpetum mobile. 
Preto by Ste mali využiť výhody, ktoré Vám nezaťažia marketingový rozpočet a pomôžu pri tvorbe Vášho brandingu. Portál MTH Vám v tom môže pomôcť.
 
Zdroj: MTH
 

Kto je online?

Práve tu je 45 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín

 ISSN: 2585-9900