E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Bleskovky

Inzertné portály

Nakupujete na internete cez inzerciu?

Určite už každý jeden z vás navštívil inzertný portál ako bazar.sk, či Bazoš. Možnosť predať veci, ktoré už nepotrebujeme, prípadne kúpiť niečo zaujímavé cez inzerciu má u nás dlhoročnú tradíciu. S rozvojom internetu sa záľuba ľudí predávať a kupovať predmety rôzneho druhu , či hľadať prácu presunula z inzertných novín práve na inzertné portály. 
Čítať ďalej...

Azda každý z nás má svoje záľuby či vášne, ktoré často pretrvávajú už od útleho veku. Fascinácia autami či vlakmi v detstve ostane mnohým až do dospelosti. Malé kovové autíčka časom nahradia tie skutočné. S vlakmi je to už ťažšie, keďže skutočné vlakové súpravy a lokomotívy si len tak kúpiť nemôžeme.

drevene vlaciky logo1Hračkárske vlakové súpravy, či celé sety sú vášňou mnohých malých chlapcov, ktorí si pri stavaní železnice trénujú zručnosti a rozvíjajú fantáziu. Neraz do tejto hry zapájajú aj svojich rodičov, najmä otcov, ktorí sa tiež na chvíľu vracajú do detstva a pomáhajú budovať malým inžinierom celé mestá.
Keď mal náš malý syn rok a pol, dostal svoj prvý vláčik. Vtedy sme ani netušili čo tento darček spôsobí a že sa naša obývačka začne meniť na jednu veľkú železnicu. K prvému vláčiku už čoskoro začali pribúdať ďalšie a ďalšie. Samozrejme vláčiky musia chodiť po koľajniciach, mať svoje depo, ľudia musia čakať na stanici a nesmie chýbať ani most, či tunel. Vláčiky boli zrazu všade. V tablete, televízií, detskej izbe i na oblečení. Dokonca si začal vyžadovať návštevu stanice, kde s veľkým nadšením sledoval prichádzajúce a odchádzajúce vlaky.
Naše hyperaktívne dieťa, ktoré nikdy nedokázalo pri ničom posedieť viac ako 5 minút, zrazu začalo tráviť dlhé chvíle skladaním koľají, budovaním stavieb a riadením vlakových súprav na svojej vlastnej železnici. Nie je deň, kedy by v našej obývačke nevyrástla nejaká nová trať.


Pre túto vlakovú vášeň nášho malého syna sme sa rozhodli založiť internetový obchod drevenévláčiky.sk v ktorom sa snažíme ponúkať malým železničiarom a ich rodičom drevené vláčiky, koľajnice, mosty a vlakové stavby za priaznivé ceny. Sortiment sa budeme snažiť postupne rozširovať o nové a nové mašinky, ale aj stavby, aby boli mestečká malých železničiarov čo najzaujímavejšie.


Autor: Ivan Korytár

Kto je online?

Práve tu je 33 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín

 ISSN: 2585-9900