E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Plánujete letnú dovolenku na Slovensku a neviete kam sa vybrať?

   Máte radi hory, termálnu vodu a zážitky? Určite navštívte Meander park v Oraviciach na Orave, ktorý sa nachádza v blízkosti poľských hraníc a Západných Tatier. My sme sa sem vybrali predposledný júnový týždeň. Menší aquapark poskytne oddych návštevníkom každého veku. Môžete si užiť perličkovú masáž, či masáž vodnými tryskami v bazéne s termálnou vodou, oddýchnuť jacuzzi, vyblázniť sa v umelých vlnách, či na tobogane. Pre najmenších samozrejme nechýba detský bazén a vnútorné ihrisko, ktoré ocenia hlavne rodičia, keď si budú chcieť dať drink v bistre.

ubytovanie oravice   I keď je tento aquapark menší, určite oceníte krásny výhľad na Tatry a menší počet ľudí. Taktiež treba oceniť, že v Meander parku dbajú na vysokú úroveň čistoty, čo býva na verejných kúpaliskách problém.

   V okolí Meander parku máte hneď niekoľko možností ubytovania. Od kempingu, cez bungalovy, chaty až po klimatizované izby hotelového typu. My sme sa ubytovali v Meander Thermal & SKI rezort Oravice, ktoré patrí do areálu aquaparku a ponúka priestranné izby hotelového typu s TV, chladničkou a sprchovým kútom. Tak ako aj v aquaparku, aj tu si potrpia na čistotu, čo určite zvyšuje komfort vašej dovolenky. Ak vyhľadávate ubytovanie cez Booking, môže sa vám zdať, že toto ubytovanie je vo vyšších cenových reláciách oproti ostatným ponukám v okolí. V cene ubytovania v klimatizovaných izbách hotelového typu v Meander Thermal & SKI rezort Oravice je však zahrnutý aj vstup do aquaparku, ktorý by ste si v prípade iného ubytovania museli platiť zvlášť a tým by sa vaša dovolenka výrazne predražila.

aquapark   V areáli aquaparku nájdete aj reštauráciu, prípadne si môžete urobiť prechádzku náučným chodníkom a dať si obed, či večeru v niektorej z okolitých reštaurácií, či bufetov. Ak nechcete tráviť celý deň v bazénoch, môžete sa vybrať na cyklotúru po novovybudovanom cyklochodníku, alebo po vlastných napríklad do Tichej, či Juráňovej doliny. Približne 15 km od Oravíc sa nachádza Skanzen oravskej dediny a Brestovská jaskyňa. Opačným smerom si to môžete namieriť k Oravskej priehrade a užiť si vyhliadkovú plavbu loďou, či navštíviť galériu Márie Medveckej v Tvrdošíne.

   Oravice sú miesto, kde si každý nájde to svoje a môžete tak stráviť príjemnú letnú dovolenku na Slovensku.

 

Autor: admin

Kto je online?

Práve tu je 52 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný Kubín

 ISSN: 2585-9900