E-marketing

E-marketing

Marketing

Marketing

Reklama

Reklama

Travel Marketing

Travel Marketing

Art Marketing

Art Marketing

Hi-Tech

Hi-Tech

Hľadať

Bratislava – Slovenská agentúra pre cestovný ruch spúšťa zimnú reklamnú kampaň na TV Eurosport. Jej súčasťou je aj pozvánka na Majstrovstvá Európy v krasokorčuľovaní, ktoré sa konajú na Slovensku 27. – 31. januára 2016.
 
„Slovenská agentúra pre cestovný ruch už na jesenných veľtrhoch a výstavách cestovného ruchu pozývala cestovateľov na zimný pobyt na Slovensku a v rámci svojej dovolenky navštívili aj Majstrovstvá Európy v krasokorčuľovaní. Pre organizátorov sme počas veľtrhu v Moskve zorganizovali tlačovú konferenciu, o ktorú prejavili ruské médiá veľký záujem. Majstrovstvá Európy vnímame ako významné podujatie s veľkým potenciálom pritiahnuť návštevníkov z celej Európy a zo zámoria. Pozvánku na túto akciu sme zaradili do všetkých mediálnych výstupov na Slovensku a v zahraničí pred touto zimnou sezónou,“ povedala Marta Kučerová, generálna riaditeľka SACR.
 
Informačný stánok na štadióne
 Na majstrovstvách Európy sa predstaví 166 pretekárov z 33 krajín a organizátori očakávajú vysoký záujem návštevníkov a médií z celého sveta. SACR využije túto možnosť na propagáciu Slovenska a pozvanie návštevníkov, aby zostali u nás dlhšie, prípadne sa opätovne vrátili. „Od zverejnenia informácie, že dejiskom Majstrovstiev Európy bude Bratislava, sme dostávali viacero požiadaviek od športových fanúšikov z celého sveta o informácie o  našej krajine. Mnohí z nich plánujú po podujatí zostať na Slovensku a užiť si u nás zimnú dovolenku,“ podčiarkla Marta Kučerová.
 
SACR pripraví pre návštevníkov v priestoroch Zimného štadióna Ondreja Nepelu informačný stánok, kde získajú informácie o Slovensku. Video s pozvánkou na dovolenku na Slovensku bude súčasťou programu na veľkej televíznej kocke nad ľadovou plochou a na obrazovkách v priestoroch zimného štadióna. Text s predstavením dovolenkovej ponuky Slovenska sa stane súčasťou oficiálneho bulletinu a mantinely na tréningovej ploche ozdobí odkaz na Národný portál cestovného ruchu Opens external link in new windowwww.slovakia.travel.
 
Pozvánka v televízii
Pozvánka na Majstrovstvá Európy v krasokorčuľovaní je súčasťou zimného reklamného spotu, ktorý sa od 11. januára 2016 vysiela na TV Eurosport. „Spolupráca s globálnou TV Eurosport sa nám v minulosti osvedčila. Len v roku 2015 mali spoty SACR s pozvánkou na dovolenku na Slovensku 216 miliónov zobrazení a videlo ich 48 miliónov divákov. Sme presvedčení, že aj tieto kampane prispeli k nárastu návštevnosti Slovenska v roku 2015. Podľa štatistických údajov sa za prvých desať mesiacov roka 2015 rozhodlo pre dovolenku na Slovensku 3,7 milióna návštevníkov, čo je o 15 % viac ako v minulom roku,“ dodala Marta Kučerová. Slovenská agentúra pre cestovný ruch nasadila spot s pozvánkou na Majstrovstvá Európy v krasokorčuľovaní v rámci zimnej reklamnej kampane do vysielania RTVS, na televízne okruhy TV Prima v Českej republike a do on-line kampane na YouTube.
 
Spot vysielaný na TV Eurosport si môžete pozrieť tu.
 
Slovenskú verziu spotu nájdete tu.
 
Zdroj: SACR

Kto je online?

Práve tu je 630 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vydavateľ

Agentúra EL (Agency EL), s.r.o., Partizánska cesta 1513, 02601 Dolný kubín